GOLVLAMPOR, ett par snarlika, Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

Vita plastskärmar. Höjd ca 130-135 cm. Etikettmärkta.

Ej funktionstestad. Slitage. Gulnad plast.

Utropspris
1 500 SEK