BYRÅ, gustaviansk stil.

BYRÅ, gustaviansk stil.

Halvmåneform. Tre lådor. Stenskiva. L 85, b 43, h 85.

Repor i stenskiva, sprickor, slitage.

Utropspris
4 000 SEK