PARTI GLASFÖREMÅL, 5 delar, Lalique, Frankrike.
2 skålar. Blomma. Glas/värmeljushållare. Ask med lock. Signerade "Lalique France". Höjd 3,5 -ca 9,5
Slitage. Repor.