Smycken
396215

RING, alliansring. "Hand", modell "Line", 18 k. 23 briljantslipade diamanter 0,24 ctv enligt gravyr. Vikt ca 6g.

Designad av Charlotte Henriksson. Strl 17+ /54.

Slitage. Instämpla hand-märke på ringens sida.

Charlotte startade sin guldsmedskarriär 1989. Sedan 2005 verkar hon under det egna varumärket HAND.

Utropspris
6 500 SEK