SERVISDELAR, ca 60 delar. "Ostindia", Rörstrand.

11 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 5 djupa tallrikar, 4 skålar, 4 assietter, 6 brödassietter, 3 kaffekoppar på fat(+3 kaffekoppar), 2 äggkoppar, 6 buljongkoppar utan fat, 5 tekoppar på fat, sockerskål, gräddsnipa, kanna, kaffekanna med trasigt lock, stor skål, såssnipa, litet fat.

Slitage och smärre smånagg. Skadade delar medföljer.

Utropspris
2 500 SEK