ÅNGMASKIN, 1900-talets början.

Metall, delvis bemålad. Längd ca 38 cm.

Smärre slitage och bucklor. Saknar skorsten, brännare ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK