KAKELUGNSLUCKOR
Ett par, mässing samt LÅS, järn, 1700/1800-tal.

Luckor tillsammans stängda 34 x 38 cm. Lås, längd 16,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8570942 bukobject
    • 8570942 thumb
    • 8570943 thumb
    • 8570944 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)