FOTOGRAFIER, 65 st, och BLÅKOPIOR, 47 st, Finland tidigt 1900-tal.

Hangö, Kuopio, Kotka, Helsingfors, Imatra, Vasa m.fl.
M.L. Carstens Hamburg.

Slitage, veck, fläckar. Blekta. Ej genomgångna.

Utropspris
200 EUR