Smycken
397444

KLOCKKEDJA, PETSCHAFT OCH PENNA, 18 k guld, bla 1800-tal och C G Hallberg, 1914. Totalvikt ca52,8g.

Kejda med vidhängande petschaft med ametist, Sverige 1897, samt penna. Längd 43 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
6 000 SEK