MANSCHETTKNAPPAR, ARMBAND, FINGERBORG samt BROSCH, 11 delar, sterlingsilver, bl a David Andersen, Norge, 1900-tal.

Dekor av bl a landskap och blommor. Emalj och silver. 3 par manschettknappar, 3 armband, brosch samt fingerborg. Ett armband stämplat David Andersen, Norway. Längsta armband, längd ca 20 cm. Brosch, längd 5 cm.

Smärre slitage. Ett par manschettknappar med skador.

Utropspris
1 500 SEK