TREHJULING, plåt, i form av häst. Sovjetunionen 1900-talets senare hälft.

Sitthöjd 40 cm, totalhöjd 70 cm, längd 105 cm.

Rost, bucklor, slitage. Mekanisk funktion ej testad.

Utropspris
300 EUR