Anna Maria Ehrenstrahl

(Sverige, 1666-1729)
Anna Maria Ehrenstrahl
(Sverige, 1666-1729)

ANNA MARIA EHRENSTRAHL, tillskriven, olja på duk.

Porträtt av Ulrika Eleonora d. y. 36 x 28.

Krackelerad. Renoverad. Uppfodrad på duk.

Utropspris
6 000 SEK