BÄGARE, 6st, sterling silver. Peru, 1900-tal. Totalvikt ca276g.

Blomformade på liten fot. Hamrad dekor. Ihåliga. Höjd 4cm.

Slitage. Bucklor.

Utropspris
1 200 SEK