Smycken
399303

ARMBAND OCH RING, silver och sterlingsilver, bla Hans Hansen, Danmark.

Armband sterlingsilver, Hans Hansen, stel modell. Diameter 7 cm.

Repor. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK