SIDEBOARD, "Grand", Nils Jonsson för Troeds industrier, Bjärnum.

Jakarandafanerat. Skjutdörrar, fyra lådor och nedfällbart skåp. Längd 253, bredd 43 och höjd 78 cm.

Smärre slitage. Baksidan med borrat hål. Märken på skivan. Ett ben löst. Nyckeln svår att vrida om.

Utropspris
8 000 SEK