SKÅP, 1900-tal.

SKÅP, 1900-tal.

Mahogny med intarsiadekor. Två skåpsluckor med invändigt hyll- och lådsystem. Längd 134 cm. Djup 47 cm. Total höjd 125 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Slagmärken.

Utropspris
4 000 SEK