IKON, olja på metall, troligen 1700-tal.

Motiv av Den heliga familjen resp Kristus på korset med Maria och Johannes. 12 x 15,5.

Ställvis färgbortfall och retuscher, repor. Möjligen senare inramning.

Utropspris
3 000 SEK