BESTICK, 3 delar, silver, svenska stämplar, 1800-tal. Vikt ca 224 gram.

2 matgafflar, modell Olga, Gustaf Möllenborg, 1889, längd 21 cm. Matsked, gammalsvensk modell, Erik Ågren, Västerås 1810, längd 22 cm.

En gaffel med bristning och sned. Bruksslitage. Monogram samt familjevapen under krona.

Utropspris
1 500 SEK