Axel Zachrison

(Sverige, 1884-1944)
Axel Zachrison
(Sverige, 1884-1944)

AXEL ZACHRISON, olja på papp-pannå, 1900-talets mitt - andra hälft, signerad.

Skogslandskap. 33x41.

Gulnad. Rispor och repor.

Utropspris
1 500 SEK