Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI BÖCKER, 12 st, Konst/konsthantverk, 1900-tal.

Flaskor och glas / Elisa Steenberg
Auktionshandboken / Jane Fredlund
Den stora modeboken / L. Kybalova
Antikboken/ Charlotte Mattsson
Levande konst / Bo Lindwall
Levande konst / Bo Lindwall
Albert Edelfelt / Rakel Kallio- Douglas Sivén
Anders Zorn Etchings / Sven Lidbeck
Smyckeboken / Magdalena Ribbing
Märkboken / Kajsa af Petersen- Maria Silfverhielm
Broderimönster / Ulla Frost
Damast på bordet / Nationalmuseum Stockholm

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Utropspris
100 EUR