SOCKERSKÅL samt GRÄDDSNÄCKA, 813 silver, mahogny. Signerade Anna-Greta Eker, Auran Kultaseppä, Åbo 1957.

Den ena har en liten näbb. Höjd 9,5 cm

Bruksslitage. Gravyr.

Utropspris
300 EUR