SKÅP, 1950/60-tal.

SKÅP, 1950/60-tal.

Teak. I två lösa sektioner. Överdel med luckor och bakomliggande hyllplan, nederdel med lådor samt lucka. Bredd 156, djup 47, höjd 142. Nyckel finns.

Slitage. Fanerskador på en sida. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK