Madeleine Pyk – en samling F769

SERVIS, 64 delar, porslin, "Classic Rose" Rosenthal, 1900-talets slut.

10 st. flata tallrikar
10 st. djupa tallrikar
10 st. buljongskålar (en extra skål)
2 st. serveringsfat
smörask
vas
ljusstakar, ett par
salt- och pepparkar
Höjd 5-18,5 cm. Längd 22-36,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
400 EUR