SERVISDELAR, 18 delar, porslin "Mon Amie" Marianne Westman, Rörstrand samt TALLRIKAR, 2 st, porslin, Arabia, 1928-1932.

3 st kaffekoppar med fat
5 st kaffekoppsfat
7 st assietter
2 st kräfttallrikar
Diameter 13-26 cm.

Slitage, nagg.

Utropspris
100 EUR