Madeleine Pyk – en samling F769

BESTICK, 15 delar, 1900-tal. Vikt ca 316 gram.

Alla med dekor av rosor eller bladverk. 2 kaktänger, kakspade, 4 skedar, druvsax, gaffel samt 6 knivar med silverblad. Längd 10 - 17 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK