LEKSAKSDJUR, 28 st, Steiff, Tyskland, 1900-talets mitt.

Bland annat "Flossy", "Waggy", "Robby", "Diggy", "Leo", Jocko", "Mockie"(2 st), "Snuckie", "Coco". Delvis etikettmärkta. Höjd ca 6-16 cm. En nyare gris medföljer.

Slitage. Etiketter saknas. Skador. Rådjur saknar ett öra.

Utropspris
3 000 SEK