HALLMÖBEL/BOKHYLLA, 3 delar. 1930-40-tal.

Avlång hylla med hyllor samt fällucka med bakomliggande spegelinredning. Spegel samt blomlåda med inbyggd belysning. Spegel höjd 220, bredd 70. Hylla Längd 180+70, djup 30+32, höjd 33+92. Tot höjd med blomlåda och spegel 253.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK