Smycken
403234

ARMBAND, 3 st, silver och sterling, runt år 1900 respektive Norge 1900-talets andra hälft. Total vikt ca 113 g.

Brett armband i sterling, Norge, delvis genombruten grafisk dekor, Längd 18 cm. Länk med emaljdekor i svart och grönt. Längd ca 20 cm. Armband med filigranarbete, rik delvis genombruten dekor. Längd ca 16 cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 200 SEK