SKÅL, glas, "Ananas", Hanne Dreutler/Arthur Zirnsack, Åhus, signerad och daterad 1996.

Graal. Innesluten dekor i grönt och blått. Märkt Studio Åhus Sweden 1996 Graal, "Ananas" No 235-17/25 Hanne Dreutler - Arthur Zirsnak. Diameter 24, höjd 23 cm.

Smärre repor.

Utropspris
5 000 SEK