LOK
" E41024 DB", Märklin, Västtyskland, 1900-talets andra hälft.

Längd 18 cm. I originalkartong.

Konditionsrapport

Bruksslitage, kartong med skador. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8631237 bukobject
    • 8631237 thumb
    • 8631225 thumb
    • 8631202 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)