MATTA,antik/semiantik Feraghan kelly, ca 285x160 cm.

Mörkblå botten med tätt herati mönster. Mörkröd huvudbård med geometrisk figurer.

Ställvis slitage, lagning, smutsig, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK