PARTI SILVER OCH NYSILVERFÖREMÅL, 3 delar. Ryssland 1874, Sovjetunionen 1900-tal.

Saltkar med förgylld insida Moskva 1874. Höjd 40 mm. Vas ev. Kaukasus 1900 t. ostämplat silver. Höjd 125 mm. Vodkabricka med 6 bägare och karaff i nysilver. Diameter 170 mm. Sovjetunionen medlet av 1900-tal.

Slitage, böjningar.

Utropspris
150 EUR