PARTI LEKSAKER, ca 50 delar, bla Elastolin och Leyla, mestadels karaktärer ur Vilda Västern, 1940/50-tal.

20 indianer, 5 cowboys, 9 hästar, 1 vagn, 5 soldater, 4 vilda djur, ett hus m.m. Höjd ca 3-12 cm.

Ställvis omfattande slitage, bl a avslagna delar där bland gevär och huvuden. Ett fåtal av dessa delar medföljer.

Utropspris
1 500 SEK