Märklin

(Tyskland, Född 1859)
Märklin
(Tyskland, Född 1859)

PARTI TÅGLEKSAKER, främst Märklin, 19/2000-tal.

Bland annat ellok "3054", kranvagn "315/2", ånglok "89005", ånglok "89066", ånglok, bananvagn "4414", tankvagn "4502", personvagn 4 x "4051", personvagn "4000", vagn "4605.3", byffévagn "4838", vagn "4899", 5 olika lastvagnar, olika typer av räls, bro, delar tillbehör som hus, berg med tunnel, hus. Fleischmann personvagn "27261". 3 transformatorer.

Smuts. Skador. Lösa delar. Ej genomgångna. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
3 000 SEK