SKÅP, barock, 1700-tal.

SKÅP, barock, 1700-tal.

Målat. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan samt skedhylla. 2 lådor. Beslag av mässing. Bredd 147. Djup 57. Höjd 190 cm. Nyckel finns.

Senare målning och fötter. Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
8 000 SEK