TÅGSATS, Märklin, Tyskland, omkring 1900-talets mitt.

Lok, 5 vagnar samt 22 rälsar. Kartong medföljer, märkt "3200". Lok, längd 12 cm.

Bruksslitage. Kartong med skador. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK