BOKHYLLA, möjligen Billnäs, 1900-talets första hälft.

Ek. Tre stapelbara element med glaslucka, metallbeslag. Bredd 86 cm, djup 30 cm, höjd 123 cm.

Nedtryckningsskada överst, nedersta vitrindörren defekt, fuktskador.

Utropspris
200 EUR