KONFERENSBORD, Pelarbord, HB 821, Ruud Ekstrand, IForm, 1999.

Skiva i massiv körsbär, oval/båtformad, två cylinderformade ben på rund fot i stål och rostfritt stål. Längd 220 bredd 65-110 höjd 72 cm. Etikettmärkt.

Slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK