SAMEKNIVAR, 2 st, Erik Tuolja Porjus samt Folke Fjellström, Järpen.

Skaft och slida av dekorerat ben, läderdetaljer. Total längd 25 resp 26 cm.

Slitage. Obetydliga skador.

Utropspris
2 000 SEK