VÄGGKONSOL, gips, Jugend, tidigt 1900-tal.

Ansiktsmaskaron i form av kvinnogestalt. Bredd: 29,5 cm, Djup: 20 cm, Höjd: 30 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
2 000 SEK