VAS, glas, "Silverlönn", Astrid Gate, Johansfors, signerad och numrerad 32/50.

Rundad form, dekor i graalteknik med motiv av blåa lönnlöv. Originalkartong medföljer. Höjd 24 cm.

Obetydligt bruksslitage. Smärre repor undertill.

Utropspris
1 500 SEK