ISHOCKEYSPEL, "Puck", AB Aristospel, Stockholm, 1930/40-tal.

Stomme i trä och masonit. Originalkartong. 69 x 49.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Ej funktionstestad. Skador på kartongen.

Utropspris
1 500 SEK