SKRIVBORD, 1900-talets fjärde kvartal.

Rotting och bambu. Glasskiva. Längd 125, bredd 70, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Lådan har slagit sig, därav trög att dra ut.

Utropspris
3 000 SEK