SLAGBORD, 1700/1800-tal.

SLAGBORD, 1700/1800-tal.

Furu, delvis gråmålat. Total längd 98, bredd 91, höjd 75 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor, maskstunget. Saknar en klaff.

Utropspris
4 000 SEK