MATSERVIS, Benporslin, 55 delar, Stolzenfels, Bavaria.

11 mattallrikar, 11 assietter, 11 mindre assietter, 11 djupa tallrikar, 2 kvadratiska uppläggsfat, 6 ovala uppläggsfat, kanna, terrin, såsskål.

Enstaka nagg och slitage.

Utropspris
900 SEK