SKRIVSKÅP, 1800-tal.

SKRIVSKÅP, 1800-tal.

Gråmålat. Överdel med ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Underdel med 4 lådor samt klaff med bakomliggande lådinredning. Längd 136, djup 55, höjd ca 233 cm.

Bruksslitage, senare bemålning. Renoverat samt kompletterat.

Utropspris
8 000 SEK