VÄGGLAMPETTER, ett par, förgylld brons, gustaviansk stil, ca 1900.

För två ljus, dekor av bockhuvud, svängda ljusarmar, upptill med flammande urna, avslutande pinjekotte. Höjd 34 cm.

Slitage, anlöpningar.

Utropspris
300 EUR