TOBAK FILM-AUTOMAT, bla märkt Emfors, 1900-tal.

Automat för tobak och film samt med fotobox. Metall och plexiglas. Längd 92 djup 27 höjd 88 cm. Låst.

Slitage. Skador. Låst. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK