ARMBANDSUR, 18 k guld, Romano, 1900-talets mitt.

Förgyllt stavindex. Sekundvisare. Datumvisning. Vitemaljerad urtavla. Superautomatic. 30 rubis incabloc. Diameter 35 mm.

Mindre slitage. Några repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK