SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, ur IKEA:s 1700-tals kollektion.

Modell Meunier. Förgylld och bronserad, fasettslipat glas. Kröndekor i form av mussla. För två ljus. 71x56.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK